У Львові стартує Школа для родин “В очікуванні дива”

Сьогодні, 13 червня 2018 року, у Львівському інноваційному сімейному просторі «Як вдома» стартує Школа народжувати «В очікуванні дива». Сімейний простір у лютому цього року заснували священик Дмитро Романко із дружиною Наталею, які вже мають двох дітей.  Школа  народжувати – це один із важливих проектів простору, який об’єднає родини, що зараз перебувають у схвильовано-замріяному чеканні на народження малюка.

«Вагітність, поява дитини і догляд за немовлятком ніби є звичними подіями, але все одно потребують підготовки і навчання, щоб уникнути поширених помилок і не вдаватися до застарілих практик, які суттєво можуть ускладнити життя молодим батькам», – зазначив о. Дмитро.

Програма курсу матиме 4 тематичні блоки. Клінічний психолог Христина Піган не лише навчить  майбутніх батьків належно підготуватися до пологів, відновитися після народження дитини, але й створить умови для гармонійної участі подружжя у житті їхнього малюка.

Вхід на перше заняття курсу – вільний.  Початок сьогодні, о 19.oo год., у сімейному інноваційному просторі «Як вдома», за адресою: вулиця Зелена 25.