У Львові тривають урочистості з нагоди вшанування святого Антонія Падуанського

У понеділок, 13 червня 2018 року, у костелі Святого Антонія (вул. Личаківська, 49а) тривають урочистості з нагоди вшанування святого Антонія Падуанського.

Урочистості розпочалася зранку зі святкової Меси. Відбулась урочиста Служба Божа  на честь св. Антонія  у сквері, розташованому за костелом (вул. Заньковецької), яку очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава. Опісля відбувся обряд освячення хліба та лілій, а також процесія вулицями міста.

Хода пройшла вулицями: Заньковецької, Лисенка, Садовського, Личаківською і завершиться у сквері на вул. Заньковецької.

20180613_135444

Завершилась урочистість Молебнем до св. Антонія та вшануванням його мощей.

Цього дня є можливість отримати повний відпуст.

Крім того, о 18.00 год. буде відслужена ще одна Святкова Меса (українською мовою), яку очолить  єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава.

Читайте також: Костел Св. Антонія ордену францисканців на вул. Личаківській

До участі в храмовому святі запросили міністрантів, дітей, молодь, парафіян храму та усіх прихильників святого Антонія. Кожен охочий матиме нагоду скласти свої молитви, прохання чи подяку Господу за отримані через заступництво святого Антонія ласки.

Святого Антонія вшановують як доброго помічника і заступника перед Богом, котрий допомагає «у пошуку загублених речей, охороні від злодіїв, опіці над подорожуючими, несенні полегшення в терпінні страждаючим, убогим та заклопотаним».

Вітаємо настоятеля та парафіян з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, добра та Божого благословення. Хай за заступництвом св. Антонія Господь дарує Вам ласки успішно звершувати служіння, утверджувати християнські цінності та бути гарним прикладом для наслідування.