У Львові відбулась молитва Тезе разом із братом з Франції

DSC_0696“Де двоє або троє зберуться в Моє ім’я, там Я посеред них”, – сказав Ісус. В неділю, 11 лютого 2018 року, на  парафії Божого Милосердя у Рясному відбулась екуменічна молитва, на якій був присутній особливий гість – брат Жан Даніель зі спільноти Тезе, яка знаходиться у Франції. Разом з ним прибув також о. Любомир Гадюк, голова Фонду духовного відродження УГКЦ. На цю молитву прибули молоді люди з різних куточків Львова. Серед присутніх були також прихожани парафії, які сильно зраділи великій кількості молодих людей у храмі в Рясному.

Молитовній атмосфері гармонійно сприяв спів католицького музичного гурту “Lux Mundi” з парафії св. Йоана Павла ІІ, який став окрасою духовної розмови з Богом. Цей молитовний захід є пов’язаний з приготуванням до регіональної зустрічі молоді в дусі Тезе, яка відбудеться в квітні 2018 року у Львові. Брат Жан Даніель у своєму зверненні заохотив присутніх долучитися до волонтерського руху, пов’язаного з організацією цього заходу.

Після молитви всі бажаючі могли насолодитися смаком теплого чаю у поєднанні зі смачними солодощами. Під час товариської зустрічі молодь мала змогу безпосередньо поспілкуватися з братом Жаном Даніелем і поділитися своїми враженнями з присутності на європейських молитовних зустрічах. Щиро вдячні усім, хто долучився до створення цієї важливої події, зокрема о. Григорію Драусу, великому шанувальнику молитовних зустрічей в дусі Тезе.

Підготував о. Андрій Безкоровайний