У Львові відбудеться родинне свято «У гостях у Василя та Маланки»

маланка афіша (1)Завтра, 13 січня 2015 року, у родинному домі «Покрова» (вул. Дорога Кривчицька, 19) з ініціативи Фундації Духовного Відродження УГКЦ відбудеться благодійний вечір родинного святкування Старого Нового року «У гостях у Василя та Маланки».

Організатори планують зібрати мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ, львів’ян та гостей міста у родинному колі.

«Благодійний вечір, сподіваємося, стане місцем для спільної молитви, спілкування, збереження традицій нашого народу та частуванням української кухні. Також буде спеціальна програма для дітей. Батьки зможуть залишити їх у спеціальному залі, де ними займатимуться аніматори. А кожному з гостей передбачено подарунок» – розповідає координатор заходу Марта Батринюк.

Вилучені кошти з цього заходу підуть на проект Фундації «Рух за тверезість життя» (це праця з узалежненими), на психотерапевтичну групу, яка працюватиме з родинами загиблих в АТО, і на два проекти Комісії у справах молоді – «УГКЦ ТОП-10» та «Школа християнського аніматора». Крім того цим святом організатори хочуть підтримати дітей-сиріт – 54 хлопчиків, які проживають в Родинному домі «Покрова». Благодійний внесок становить 200 грн.

«Церква вже декілька років поспіль організовує цей захід, окрім минулого року, з метою залучення і об’єднання людей заради добрих справ, спільного святкування, плекання українських традицій. Цього року благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, яка займається підтримкою та розвитком соціального служіння Церкви, хоче запросити родини на святкування Старого Нового року. Координатором цього заходу є миряни, активно залучені до життя і розвитку Церкви. Ми очікуємо від 180 до 200 людей, тому що приміщення Родинного дому «Покрова» не вмістить більше. Зазвичай ми акцентували увагу на творчий вечір, а цього року особливістю проведення є Родинний дім «Покрова», бо ми йдемо в гості до дітей-сиріт, святкуємо з ними разом. Основа заходу полягає в тому, щоб українці показали, наскільки вони великі благодійники. Бо важливо, щоб ми творили благодійність присутністю, словом, часом і, якщо можливо, ресурсами» – наголосив о. Тарас Милян, керівник Фундації Духовного Відродження УГКЦ.

У програмі заходу: спільна молитва, слово владики Ігоря та владики Венедикта, виступи вертепу, спільна коляда, частування стравами української кухні, цікаві конкурси та лотерея.

Гості вечора: етногурт Cherry Band; народна капела бандуристок «Зоряниця», співачка Софія Федина, гурт автентичного співу «ДоСхідСонця».

Контакти: 067 67 90 207, пл. св. Юра, 5