У Львові відбудеться великий Різдвяний обід з безхатченками

  7 січня 2019 року в день Різдва Христового, у Львові традиційно відбудеться Великий Різдвяний обід для бездомних. Локацією свята буде Церква  Покрови Пресвятої Богородиці, по вулиці Личаківській, 175 о 15.00. Організовує подію мирянська спільнота Святого Егідія у Львові та парафія церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Різдвяне свято для бідних влаштовують у Львові з 2006 року.

28

   Минулоріч за святкові столи на Різдво Христове сіли 300 людей в потребі. Для них накривають святкові столи, безпосередньо у самій Церкві перед вівтарем, де зазвичай відправляють святу Літургію. “Така філософія дійства, адже Ісус народився, як убогий, як біженець, і як людина без дому, тому бідні є у самому серці Церкви і центрі Різдва Христового. Зустріч з ними – це реальна зустріч з новонародженим дитям, який приходить до нас у бідних та потребуючих людях” – зазначають організатори. 

27

  Спільнота Святого Егідія накриває традиційні столи, на яких є усі різдвяні страви галичан, також в кінці імпрези на гостей чекає коляда та вручення подарунків. Кожен з потребуючих  отримає теплі речі на зиму, фрукти та солодощі. Організувати Різдво з бідними впродовж місяця допомагають львів’яни, адже збірка коштів постійно відбувається у храмах міста, а також допомагають численні львівські кнайпи та ресторани. Різдвяні обіди з бідними вже відбулися у понад 80 країнах світу, в кожному місті, де діє спільнота Святого Егідія. На Католицьке Різдво у головних базиліках Риму сіло за святкові столи тисячі бездомних та убогих. В Україні Різдво з бідними завжди відбувається 7 січня, і окрім Львова , також свято влаштовують у Києві та Івано – Франківську. Близько тисячі людей, українців, в цей день відчувають близькість та родинне тепло.

Координатори акції у Львові: Іванна Синицька тел. 067 95 32 155,  Лариса Федечко 067 284 5077

Фото з Інтернету