У Львові відбулася молитовна хода з перенесенням ікони «Милосердя двері» (Фото)

img_571010 вересня 2016 року, у переддень освячення храму Софії Премудрості Божої в УКУ, відбулася молитовна хода із Собору св. Юра до новозбудованого храму з перенесенням Ярославської чудотворної ікони «Милосердя двері». Ходу очолив Отець та Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.  

Молитовна хода, яку супроводжували співом семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, розпочалась із молебня до Милосердя Божого у Архикатедральному Соборі св. Юра. Під час ходи духовенство зачитувало розважання і молитви.

Опісля, у новозбудованому храмі розпочались молитовні чування, які тривали до півночі. До слова, храм був відкритим для тих, хто мав потребу ніч напередодні посвячення храму провести у молитві.

«Ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя двері» є офіційною іконою Року Божого милосердя. Вона є чудотворною та коронованою Святим Папою Іваном Павлом ІІ у 1996 р. Те, що вона буде у Львові та Українському католицькому університеті, – унікальна можливість для вірних помолитися та приступити до неї», – зазначив о. Тарас Островський, працівник духовно-пасторального відділу УКУ.

До молитовної ходи долучились заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко і небайдужі львів’яни.

За матеріалами: Прес-служби ЛМР

Фото – Мирослав Пархомик