У Львові відбулася презентація аудіокниги «Католицизм. Мандрівка до серця віри» (ФОТО)

3 січня 2022 року, у Гарнізонному храмі св.ап. Петра та Павла, відбулася презентація аудіокниги  «Католицизм. Мандрівка до серця віри». Відтепер книгу єпископа Роберта Баррона  можна слухати. Аудіокнига вже є доступна для завантаження через мобільний додаток АБУК – Першої української аудіокнигарні.

«Дуже приємно, що презентація аудіокниги відбувається саме у нашому храмі. Ми маємо нагоду пересвідчитись, як кожного із нас любить Бог тут і сьогодні», – зазначив настоятель Гарнізонного храму св.ап. Петра і Павла о. Тарас Михальчук.

Автор книги Роберт Баррон є американським католицьким єпископом, одним із найпопулярніших авторів на Амазон, кореспондентом з релігійних питань для NBC, коментатором для телеканалів FOX News, CNN та EWTN. Книга «Католицизм: мандрівка до серця віри» постала після створення єпископом Робертом 10-серійного фільму з однойменною назвою, який кіноексперт і меценат проєкту в Україні Богдан Батрух називає «шедевром духовного кіно».

«Дослідники зазначають, що близько 80% стартапів є провальними. Однак, вони реалізовуються у тих, у кого горять очі. У християнстві важливим елементом є воплочення, втілення у життя. Саме сестра Климентія, яка була координаторкою проекту, загорілася проектом, я точно знав, що у неї все вийде реалізувати. Тому не тільки був готовим поставити підпис у листі до єпископа Баррона щодо перекладу книги і фільму українською мовою, але допомагати вирішити чимало інших питань», – розповів Преосвященний Владика Венедикт, єпископ Чиказький УГКЦ.

У пропонованій аудіокнизі автор – єпископ Роберт Баррон –  прагне осягнути суть християнської віри та показати її сучасній людині через призму здобутків світового мистецтва, літератури, богослов’я, філософії та історії. Аудіокнига є частиною масштабного просвітницько-євангелізаційного проєкту «Католицизм», до якого входить згаданий десятисерійний документальний фільм (його можна придбати на флеш-носії) та навчальна програма для дорослих. Дубляж фільму українською мовою здійснений професійними акторами на студії «Le Doyen».

«Для мене проект «Католицизм» – це Боже благословення. Кожного разу, коли, здавалося, опускалися руки, я вмикала чергову серію англійською мовою на своєму комп’ютері і розуміла, що потрібно йти далі. Дякую Богові, що довірив мені цю місію і подарував стільки чудових людей. У майбутньому плануємо видати навчальний зошит для дітей і проводити курси на парафіях. Замало прочитати книгу чи переглянути фільм, варто поглиблювати свою віру», – наголосила координаторка проєкту «Католицизм» сестра Климентія Луків.

До презентації аудіокниги долучилися також  Юрій Кудрявець, актор дубляжу та диктор, який озвучував єпископа Баррона у фільмі; Галина Сташків, викладач Львівського національного університету імені Івана Франка, перекладачка книги «Католицизм» з англійської на українську мову; Марія Помазан – директорка Першої аудіокнигарні «АБУК».

Варто відзначити, що в аудіокнизі «Католицизм: мандрівка до серця віри» для музичного оформлення використано оркестрову сюїту «Українська веснянка» авторства українського композитора Антіна Рудницького. Цей твір теж є новинкою для української авдиторії, бо лише чотири місяці тому його презентували у виконанні симфонічного оркестру «INSO-Львів» під орудою диригента Ярослава Шемета в рамках проєкту «BRIDGES».

Пригадуємо, що від 19 грудня розпочався спецпроєкт «Католицизм» на телеканалі ТРК «Перший Західний», який триватиме 10 тижнів, і щонеділі о 18:30 (повтор програми щопонеділка о 22:30) глядачі мають можливість переглядати серію фільму та обговорення в студії.

Підготувала Юліана Лавриш

Світлини – Мирослав Тернавський