У Львові відбувся день молитви із сестрою Ліджі

DSC_796429 серпня 2015 року у Львові, в приміщенні Велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39а), відбулась молитовна зустріч із с. Ліджі Пайяпілі SJSM (Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен-Марк).

До програми зустрічі входили: Свята Літургія в латинському обряді (очолить єпископ Леон Дубравський), духовні науки сестри Ліджі, молитва про духовне та фізичне зцілення, пантоміми.

Усі учасники молитовного заходу разом із с. Ліджі молились за мир не тільки в Україні, але й у серцях кожної людини. Також учасники цієї духовної зустрічі просили Господа про навернення, здоров’я і благодать для нашої держави та для кожної родини зокрема.

У ці скрутні часи, які переживає Україна, така молитва є справжнім діалогом із живим Господом, джерелом натхнення та надії. Від імені колективу «Духовної величі Львова» дякуємо с. Ліджі за її благодатну працю на духовній ниві, за підтримку нашої держави і щиру любов, яку вона дарує людям.

Довідка: Сестра Ліджі Пайяпілі (Ligy Payyappilly) народилася 24 грудня 1973 р. у місті Ангамалі (штат Керала, Індія) в багатодітній родині (9 дітей) Анні та Варгіса Пайяпілі. Батько працював у торговій сфері, мати — домогосподарка. 1989 р. Ліджі вступила до монастиря Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Індії, штат Керала, провінція Сан-Джо. Перші обіти склала 1992 р., довічні — 1999 р. За освітою — вчителька англійської мови.
На прохання генеральної настоятельки Згромадження, 2000 р. приїхала на місії в Україну (до Києва). Та вже 2001 р. захворіла на туберкульоз кісток і цього ж року повернулася до Індії, щоб там провести решту свого життя. Після двох років страждання отримала цілковите зцілення (2003) і за спонукою генеральної настоятельки повернулася в Україну (кінець 2003). 2004 року започаткувала спільноту Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк на Закарпатті (с. Павшино, Мукачівський р-н.).
Сьогодні с. Ліджі — делегаційна настоятелька Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Україні, а також магістра новіціату. Провадить численні реколекції, духовні зустрічі, молитви за фізичне та духовне зцілення.