У Львові відбувся Саміт та Засідання Ради Євангельських Протестантських Церков. ФОТО

У Львові упродовж 28-29 червня 2022 року тривав Партнерський Саміт “Сьогодні заради завтра” та засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ).

Учасниками стали  глави протестантських конфесій України, Польщі, Словаччини, Угорщини, Молдови та Світового Євангельського Альянсу (об’єднує бл. 700 млн. вірних).

Долучилися до заходів також міський голова Львова Андрій Садовий та директор департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко.

Метою саміту є аналіз перших місяців війни, виявлення наявних тенденцій та формування напрямків стратегічної співпраці церков.

Засідання РЄПЦУ мало на порядку денному питання церковно-державних стосунків, презентацію підсумкової резолюції саміту, планування спільної діяльності в країнах східної Європи, тощо.

За підсумками роботи підготували також резолюцію.

Як розповів сайту “Духовна велич Львова”  Станіслав Носов, представник Ради протестантських Церков.

“Ми ділилися планами соціального служіння, щоб допомогти людям в Україні. Протестантські громади активно включилися від початку повномасштабної війни у допомогу біженцям: жінкам з дітьми. Забезпеченню їхніх гуманітарних потреб і транспортуванні до безпечних точок. Ми напрацювали резолюцію про співпрацю і багато вирішено не тільки соціальних питань, але й донесення інформації і до сусідніх країн про ситуацію в Україні. І я думаю, що іноземці почули нас. Це буде важливий меседж і для Європи,  і для інших країн”,

Світлини надані пресслужбою заходу