У Львові відкрили Алею пам’яті на честь Героя України Тараса Жеребецького

14 жовтня 2022 року у Львові урочисто вшанували пам’ять Тараса Жеребецького – випускника Української академії друкарства, який загинув 18 липня цього року, захищаючи Батьківщину. На честь героя висадили Алею пам’яті на вул. Під Голоском, 19.
 
На захід зібралися ректор та академічна спільнота Української академії друкарства, співслужбовці з 80-ї ОДШБр ДШВ ЗСУ, представники влади м. Львова, сім’я, родичі, друзі Героя України та небайдужі львів’яни.
 
Слово на вшануванні пам’яті Героя України Тараса Жеребецького промовив капелан Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Мар’ян Мисяковський: «Від сьогодні кожне посаджене нами дерево є пригадкою, що маємо продовжувати місію нашого Героя: відстоювати людську гідність та обороняти суверенність України! Нехай кожен, хто буде відпочивати у затінку дерев цієї алеї пам’ятає найвищу ціну миру і спокою, яка коштувала нашому Герою життя».
 
 
З початком російської агресії проти України у 2014 році Тарас Жеребецький вирушив на фронт у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. 24 лютого 2022 року після повномасштабного вторгнення військ Росії на територію України знову взяв до рук зброю і стояв на захисті України до останнього подиху.