У Львові відкрили дільницю соціальної реабілітації засуджених

Відкриття 125 липня у Львівській виправній колоній № 48 відбулось відкриття й освячення дільниці соціальної реабілітації(ДСР) засуджених. Участь у святкових заходах взяло керівництво Управління державної пенітенціарної служби у Львівській області, а також представники обласної адміністрації та громадських організацій. Повідомляє Львівська Архиєпархія УГКЦ.

Освячення ДСР звершив о. Андрій Хомишин, капелан установи та душпастир гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла. Він звернувся до усіх присутніх зі словами подяки за виконану працю. Зокрема, о. Андрій ще раз наголосив на важливості створення такої установи. На думку капелана, чи не найважливішою проблемою ув’язнених є втрата ними корисних соціальних зв’язків, відбудувати та відновити які допоможе перебування у дільниці соціальної реабілітації.

Ця подія є одним із кроків впровадження європейського досвіду утримання в’язнів. Головним завданням створеного підрозділу є створити умови для засудженого та допомогти йому адаптуватися до життя поза межами установи після звільнення з місць позбавлення волі.