У Львові відзначили 25-річчя Західного регіонального українського біблійного товариства

Сьогодні, 25 липня, у Львові відбулась урочиста зустріч за участі керівників місцевих Церков, з нагоди 25-річного ювілею Західного відділення Українського Біблійного Товариства. До заходу долучилась директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, та від громади міста вручила диплом Західному відділенню Українського Біблійного Товариства.

IMG_20180725_112932

«Місія Біблійного товариства складна — займатися просвітництвом, тобто не лише робити Біблію настільною книгою кожного, доступною для читання, але й запалювати, викликати бажання відкрити її. Я сама у цій книзі знаходжу відповіді на свої запитання, на які, зрештою, люди, які є поруч, відповіді дати не можуть. Величезна подяка і шана Біблійному товариству. Уже пройдено значний шлях становлення, відбулася значна робота з людьми. Хочу побажати, щоб Бог і надалі давав сили і наснаги», — сказала у вітальному слові Наталія Бунда.

IMG_20180725_114735

Один із засновників Українського Біблійного Товариства Микола Жукалюк зазначив:

“Дуже хочеться кожному, хто працював щось сказати про те, як він працював, що він зробив. Але Біблія нам говорить про те, що похвала самого себе – це не найкраща якість. А Соломон підтверджує: “Нехай, хвалить тебе хтось інший, а не ти сам себе”. Отже якщо ми щось зробили, то скажемо: “Слава Богу, дякуємо Йому, що і мені вдалося щось зробити для Божої справи, для Українського Біблійного Товариства”.

 Під час зустрічі презентували нові видання Біблії українською мовою, зокрема — новітнє перевидання Святого Письма, перекладу Івана Хоменка, а також — представили проекти Українського Біблійного Товариства, у рамках святкування Року Божого Слова. Одним із проектів є створення Рукописної Біблії, де кожен охочий може власноруч записати один вірш із Біблії, і тим самим долучитися до цієї історичної події.

Довідка

Українське Біблійне Товариство (УБТ) є релігійною неприбутковою організацією, яка була заснована у 1991 році з ініціативи існуючих в Україні християнських церков та релігійних організацій, що визнають Біблію як Слово Боже. Завданням Біблійного Товариства є здійснення перекладу, друкування і поширення Святого Письма — Біблії та окремих її частин — для духовного відродження та просвітництва народу України.

Організаційно Товариство охоплює чотири регіональні відділення: центральне (м. Київ), західне (м. Львів), південне (м. Херсон) та східне (м. Харків), які представляють УБТ на своїй території. Загалом, у них працює близько 30 людей.

Західне регіональне українське біблійне товариство (представництво Українського біблійного товариства) — християнська неконфесійна спілка, що займається перекладом та розповсюдженням Біблії та її окремих книг в Україні.

Товариство є учасником міжнародної асоціації «Об’єднані біблійні товариства».

Джерело: ЛМР