У Львові вшановують роковини відходу до вічності священномученика Миколая (Чарнецького)

Цими днями у Львові вшановують пам’ять блаженного священномученика Миколая Чарнецького – 2 квітня виповнюється 65 років від дня його смерті. З цього приводу в неділю, 31 березня, у львівському храмі свмуч. Йосафата відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершив Митрополит Львівський Ігор (Возьняк). Владиці співслужили єпископи, що є вихідцями зі Згромадження Редемптористів, до якого належав блаженний священномученик.

Про це повідомляє Львівська архиєпархія УГКЦ.

«Він багато терпів за вірність Богові, святій Церкві та за любов до свого народу! Вірні багато знають про святителя Миколая Чарнецького, приходять сюди поклонитися його святим мощам, моляться до нього та за його посередництвом отримують духовні дари. Просімо в цього святого мужа Церкви, щоб він заступався перед Господом за наш народ та виблагав ласки завершення війни!», — підкреслив митрополит Ігор у проповіді.

Нагадаємо, що в день смерті священномученика Миколая, 2 квітня, спільна молитва відбудеться у квартирі-музеї блаженного Василія (Величковського) (м. Львів, пл. Соборна, 11, кв. 3), в якій блаженний відійшов до вічності. Об 11:00 розпочнеться молебень, після якого відбудеться похід на Личаківське кладовище, до місця другого поховання Миколая (Чарнецького). Того ж дня, о 18:00, у храмі свщмч. Йосафата  (м. Львів, вул. Замарстинівська, 134), відбудеться Літургія і молитовні чування.

Світлини Наталії Павлишин