У Львові запрацює Центр позашкільної освіти імені св. Домініка Савіо

З вересня цього року при церкві Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, якою опікується Згромадження салезіян, запрацює Центр позашкільної освіти імені св. Домініка Савіо. Про це Згромадження інформує на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Наші виховні програми скеровані передусім на створення християнського середовища, у якому діти зростатимуть духовно і водночас освоюватимуть важливі сьогодні навички. На першому плані у цьому середовищі – християнські цінності, гідність, повага до людини. Діти зможуть знайти тут справжніх друзів, відчуватимуть підтримку, любов. А ще – зрозуміють більше про життя, про Бога і про себе», – розповідає священник-салезіянин Микола (Ситник), відповідальний за діяльність Центру.

Освітньо-виховні заняття проводитимуть за різними напрямками – танцювальний, музичний, спортивний, заняття з ІТ, кулінарії, вивчення англійської мови тощо. Загалом дітям пропонують на вибір 13 гуртків. Позашкільна освіта є досить популярною, і батьки все більше цінують її значущість, тож отці-салезіяни хочуть допомогти родинам подбати про всебічний розвиток дітей, адже виховання дітей та молоді лежить в основі їхнього служіння.

Ключовий інструмент – виховна система отця Боско, засновника Згромадження салезіян, серед найважливіших правил якої – врахування усіх потреб і бажань дітей та супровід їх на шляху пізнання найвищого блага – дружби з Богом.

«Серед викладачів Центру будуть і миряни. Вони поділяють думку, що Людина є найбільшим благом для суспільства, держави, Церкви. І наше спільне завдання – допомогти виховати Людину щасливою і успішною», – зазначають організатори.

Записати дитину на заняття можна з 23 до 30 серпня за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 175 (приміщення Ораторії-Катехитичної Школи ім. Святого Домініка Савіо).

Детальніша інформація – за тел. 066 514 12 43 (о. Микола)