У Львові завершилася друга сесія Літньої Школи Лідерів мирянських спільнот УГКЦ

У Львові завершилася сесія Літньої школи лідерів, яка тривала з 5 до 11 серпня. Про це повідомили на фб-сторінці “Комісії у справах мирян УГКЦ”.

13

Учасники щодня мали нагоду долучитися до Божественної Літургії та приступити до Святого Причастя.

“Надзвичайно натхненно та дружньо пройшли навчання у школі. Програма декількох останніх днів була наповнена теоретичними сесіями із лідерських тренінгів під проводом пані Галини Канафоцької (тренер-викладач, координатор Центру соціального лідерства Християнської Служби Порятунку), базових основ психологічної та емоційної грамотності з Володимиром Чупріном , моральний закон та моральний вимір лідера разом із Марією Яремою (доктор, викладач морального богослов’я та біоетики УКУ)” – інформують на фб-сторінці.

14

Окрім того учасники Школи мали екскурсію Львовом. Тому у повній мірі пізнали колорит та різноманітність історичних вулиць міста.

1


Організатори висловлюють вдячність усім учасникам Літньої школи за щирість, доброту, творчі здібності, відкритість та бажання навчатися. Адже лідер – це той, хто завжди готовий розширити свої межі пізнання, пошуку нових знань та компетенцій. Лідер – відповідальний, готовий послужити іншим. І саме в мирянському середовищі зростають такі лідери.

10

12Нагадаємо, перша сесія Школи лідерства відбувалася 22-27 липня 2018 року

 За матеріалами фб-сторінки Комісія у справах мирян УГКЦ