У Львові завершився І-ий Всеукраїнський Форум Молодіжних лідерів та душпастирів

З 8 по 10 червня 2018 року у Центрі імені митрополита Андрея Шептицького у Львові відбувся «Форум молодіжних лідерів та душпастирств». Основною метою цього заходу була ­— зустріч священиків та лідерів молодіжних рухів УГКЦ та РКЦ з усієї України та формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостольстві, а також підготовка до XV Синоду єпископів «Молодь, віра та розпізнання покликання», який відбудеться в Римі у жовтні 2018 року.

Як наголошують самі учасники, для них було важливим відкрити багатство спільнот, рухів, організації, які працюють з молоддю в одній Церкві, двох традицій.

Важливим моментом була зустріч молоді з Блаженнішим Святославом та єпископом-помічником Львівської архідієцезії РКЦ Едвардом Кавою OFMconv. Під час цієї короткої зустрічі учасники побачили небайдужість Церкви у справах важливої місії – душпастирства молоді, та змогли перейняти запал для подальшої праці.

На завершення форуму був складений комуніке зустрічі, який був урочисто переданий Блаженнішому Святославу, а він в свою чергу обіцяв донести всі ці думки до Синоду єпископів у Римі.

Фоторепортаж: Петро Ковальчук