У мережі запустили флешмоб “Покликання до святості”

Флешмоб присвятили  III з’їзду мирян УГКЦ, який відбудеться у листопаді. 22Ініціатори зазначають:

“Святість – це те, до чого ми зростаємо щодня. Особливо це зростання відчувається, коли ми перебуваємо у спільноті.  Запрошуємо вас до невеличкого флешмобу формату “Передаю естафету. Запишіть коротке відео, де розкажіть, що для вас означає святість? Що таке покликання до неї? Як ваша спільнота допомагає вам у такому зростанні?  І головне: передайте естафету іншому!”

1


До флешмобу вже встиг долучитися студент Папського Урбаніанського Університету в Римі Роман Гридковець (Roman Hrydkovets):

“Святі апостоли Петро і Павло – учні Христа, святі першого тисячоліття – Григорій, Йоан Золотоустий. Святі тепер. Якими мають бути святі? І чи я хочу бути святим? Для мене святою є бабуся, яка має чоловіка, що вже погано рухається, має тяжку хворобу і опікується ним. Святий – це ті, хто знають, що можуть свідчити своїм життям, можуть дарувати своє життя, не бояться”.

Відео можна переглянути за посиланням.До флешмобу закликають долучитися усіх активних християн. Нагадаємо, 3-4 листопада у Києві відбудеться ІІІ з’їзд мирян УГКЦ, що пройде під гаслом «Покликання до святості сьогодні». У рамках з’їзду буде проведено форум «Відкриті двері УГКЦ».