У Музеї Митрополита Андрея Шептицького триває виставка художніх творів 11-річної львів’янки

У музеї митрополита Андрея Шептицького, на вулиці М.Кривоноса, 1, триває виставка одинадцятирічної  львів’янки Наталії Гуфрій-Миронович. На експозиції представлено близько 50-ти художніх робіт дитини: намальованих з трирічного віку і до сьогодні. Центральною картиною експозиції є портрет Митрополита Андрея Шептицького на написання якого дівчинку надихнули розповіді о. Севастіяна Дмитруха, духовного наставника Наталії.

«Я дуже добре знаю родину у якій народилася Наталя, я її охрещував, час від часу спілкувався, тож бачив як та дитина зростала, який мала інтерес і дар до малювання. Крім того, вона дуже цікавилася релігійним життям, ставила питання на духовні теми. Одного разу вона спитала мене чи можна намалювати портрет митрополита Андрея. Звісно я відповів, що можна. І коли Наталя намалювала, то вирішила подарувати його музею митрополита. Після того, мені прийшла думка зробити виставку її творів як заохочення до творчої праці для інших дітей. Тож на свято Миколая ми відкрили екзпозицію, зібралося багато дітей. Триватиме вона до кінця січня і це чудова нагода побачити скільки вже зробила людина, яка ще й 12 років не має, щоб стати гарним прикладом для своїх ровесників, як пізнати й розвивати свій дар» – розповідає о. Севастіян.

Юна художниця навчалася малярству у Ольги Пінчак, Романи Труш та продовжує свою творчу діяльність під настановою Євгена Равського. Обираючи сюжети надає перевагу історичним постатям України.

«За період навчання Наталя створила кілька десятків картин на форматі А2 в різних техніках та матеріалах. Її творчість – це своєрідний гімн природі. Творити на благо, в ім’я світла, краси та миру на цій Богом подарованій землі- означає продовжувати справу найбільшого Митця Всесвіту» – переконана Романа Труш, викладачка та директорка арт-студії «Крила успіху», де навчалася дівчинка.

Це вже друга виставка Наталії Гуфрій-Миронович. Два роки тому дівчинка експонувала свої роботи у Львівській національній галереї.

Експозиція у музеї митрополита Андрея Шептицького триватиме до кінця січня.