У Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка обговорять відомий український документальний фільм

imagesУ вівторок, 7 листопада 2017 р., о 15.30 год., в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться обговорення документальної стрічки “Борщ” українських режисерів Олександра й Дарини Балабаїв.

Фільм було відзначено на конкурсі “WorldFest-2017” (21-30 квітня, Сполучені Штати Америки), який вважають найдавнішим кінофестивалем незалежного кіно та відео у світі. WorldFest заснував титулований режисер і продюсер Хантер Тодд з метою підтримки незалежних режисерів.

Із 1968 року фестиваль став конкурсним. Документальний фільм “Борщ” став призером на ювілейному 50-му фестивалі в Х’юстоні WorldFest’і в категоріі “Етика та культура”. У фільмі йдеться про “незвичних людей”, які приїхали до Львова з виставою.

“Незвичні люди” – так режисери назвали осіб із особливими потребами. У зйомках брали участь люди з ДЦП, на візках та супроводжуючі їх волонтери. За час спілкування з цими чудовими людьми було зібрано багато матеріалу, створено паралельну креативну сюжетну лінію та змонтовано фільм.

До процесу виробництва не був залучений жоден спонсор. Все – від зйомок фільму, монтажу, титрування англійською, кольорокорекціі та звуку – автори робили самі. Відтепер Ваші уявлення про борщ докорінно зміняться, обіцяють режисери. Тож запрошуємо відвідати показ стрічки та змінити свій ракурс бачення.