У навечір’я свята Преображення Літургійний центр «ПЕРЕДАННЯ» кличе на нічні чування

Літургійний центр «ПЕРЕДАННЯ» вкотре запрошує на передсвяткові нічні чування. Вже цієї п’ятниці всіх охочих кличуть молитовно зустріти свято Преображення Господнього. 
 

«Преображений Христос, що засяяв на Таворі світлом неприступної своєї слави, запрошує також нас торкнутися досвіду богоспілкування. Чування – це завжди добра нагода відкривати для себе джерело Божої любові, засмакувати від багатства Господньої трапези», – зазначають організатори.

Молитва традиційно буде побудована у формі роздумів над Божим Словом, літургійного славословлення, тиші, ділення спільною агапою і спілкування.

У програмі чувань – Велика Вечірня з Литією, спільний спів, святкова агапа, Ісусова молитва, Велика Утреня, біблійні роздуми над подією Преображення Господнього та Божественна Літургія.
 
Відбудуться чування у п’ятницю, 18 серпня 2023 року, у храмі Блаженних Новомучеників УГКЦ (м. Львів, вул. Стрийська, 31).
Початок о 21:00.
 
«Ласкаво запрошуємо всіх Вас на нічні Чування! Прийдіть і запросіть друзів, щоб бути разом аби будувати і скріплювати підвалини нашого духовного життя, молитися на нашу спільну перемогу!», – заохочують у Центрі «ПЕРЕДАННЯ».