У неділю у сквері «На валах» у Львові – благодійна фотовиставка «На прищепках»

У неділю, 2 вересня, у сквері «На валах»  відбудеться Благодійна фотовиставка просто неба «На прищепках». Тематика світлин: «Я люблю Україну».

1


Для участі у заході потрібно роздрукувати власні фото (формат не менш як 15*21), об’єднані згаданою тематикою, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець при потребі міг сконтактувати з фотографом.

Також можна просто прийти та придбати «На прищепках» ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 15 грн/фото). Спеціально для цього буде облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі зможуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків для паліативних діток, якими опікується ГО «З любов’ю у серці». По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна упродовж дня з 12:00 до 19:00. Детальніше про фотосушку на сторінці події у Facebook або за тел.: 097 51 44 642.

Минулого року на заході спільними зусиллями вдалось зібрати 8 400 грн, які передали на потреби Мобільного дитячого хоспісу при ЗУСДМЦ.

Джерело: ЗІК