У П’ятницькому храмі освятили бойові стяги та ікони для воїнів АТО

img_5544На численні прохання військовослужбовців, що боронять нашу державу від російської агресії, автор знамена, освяченого для військових на початку січня у храмі святої великомучениці Параскеви-П’ятниці УПЦ КП у Львові, іконописець та художник Михайло Скоп, виготовив ще декілька бойових стягів та ікон, які знову посвятили та передали через волонтерів у військові формування української армії на Сході держави.

Зокрема, наприкінці січня 2015 року, з благословення настоятеля, перед вечірнім богослужінням ієрей Віталій Федюк освятив два знамена: із зображенням Архистратига Михаїла та ікони Пресвятої Богородиці “Оранти” (“Нерушимої Стіни”). Разом з цими стягами було освяченно писані ікони Божої Матері, великомученика Юрія (Георгія) Побідоносця, Архистратига Михаїла та ін., автором яких також є Михайло Скоп.

Крім того, 3 лютого протоієрей Павло Вербинський освятив бойовий стяг із зображенням Архистратига Михаїла. А 8 лютого настоятель П’ятницького храму протоієрей Ігор Малетич освятив знамено із зображенням Архистратига Михаїла та ікону Пресвятої Богородиці писані на дереві.

«Нехай Всемилостивий Господь заступництвом Пресвятої Богородиці, Небесних Сил безплотних та всіх святих береже наших воїнів та дарує перемогу над супротивником!» – висловлюють побажання священнослужителі.

За матеріалами: paraskeva.lviv.ua