У п’ятницю презентують книгу о. Петра Балога “Віра шукає порозуміння”

21 вересня 2018 року о 19:00 на вулиці Винниченка 30 відбудеться презентація книги о. Петра Балога “Віра шукає порозуміння. Подорож стежками пізнання”.

1


” Ця книга  – є спробою пояснити деякі аспекти християнської віри. Звісно, далеко не всі, лише вибрані, реакції на які з’являлися «на живо», тобто з насущних питань. Тут не йдеться про основні правди віри, як-от ті, що вміщені в Символі віри: про Трійцю, про Боголюдину, про Таїнства Церкви чи про саму Церкву. Але мова йде про віру в загальному, широкому значенні, тобто про деякі питання щодо християнського життя, традиції, історії, святих, стереотипів чи забобонів”.

Петро Балог OP – католицький священик, домініканець, викладач, публіцист. У 1996 році вступив до Ордену Проповідників. Закінчив Домініканську філософсько-теологічну Колегію у Варшаві та Кракові. Священичі свячення отримав у 2004 році. Продовжив навчання у Папському Університеті св. Томи Аквінського (Angelicum) в Римі. Служив у Санкт-Петербурзі, Ялті та Києві. Викладає догматичні дисципліни в Інституті св. Томи Аквінського в Києві. З 2016 року служить у Львові в Домініканському душпастирстві молоді та дорослих.

За матеріалами https://www.facebook.com/events/298605727391811/