У прикордонному госпіталі Львова владика Димитрій освятив каплицю св. Пантелеймона (фото)

11169561_676883329107059_4624464054545174488_oСьогодні, 30 квітня, у госпіталі Західного регіонального управління Державної Прикордонної служби України міста Львова (вул. Личаківська, 107) відбулося освячення каплиці святого великомученика Пантелеймона Цілителя, настоятелем якої є о. Василь Іванків.

Освячення звершив митрополит Львівський та Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) у співслужінні митрофорного протоієрея Володимира Бачинського. Музичний супровід Богослужіння здійснювали студенти ЛПБА під керівництвом благочинного академічного храму протоієрея Назарія Лозинського.

Після богослужіння владика звернувся з повчальним словом до працівників госпіталю – лікарів і медсестер, а також тих, хто перебуває тут на лікуванні та реабілітації. А також нагородив архиєрейськими грамотами начальника госпіталю полковника медичної служби Іващенка Андрія Андрійовича та заступника начальника госпіталю підполковника Григорашика Дмитра Володимировича. Крім того, усі учасники отримали від владики іконки Дубенської Божої Матері.

Також митрополит відвідав усіх хворих, які перебувають на лікуванні.

«Найбільш зворушливим моментом було відвідання палат і спілкування з бійцями, справжніми захисниками України, учасниками АТО. Роздавав іконки, молитовники і фрукти. Спілкувався… У першій палаті спілкувався з бійцем АТО з Луганської обл. Трохимом. Справжній герой, захисник України… Хлопці в інших палатах майже на одужанні, стоять на ногах, відкрито спілкуються. Зворушив мене ще один хлопчина, який бісером вишиває ікони. Маю всіх їх імена: Трохим, Василь, Олександр, Владислав, Оксана, Тетяна, Леся, Василь, Андрій, Іван, Олександр, Василь, Сергій. Помоліться за їх здоров’я. Хай їм Господь дарує якнайшвидше зцілення!» – наголошує владика Димитрій.

Фото: facebook.com