У ПЦУ дозволили послабити тілесний піст через війну

Про це повідомили на фб-сторінці Православної Церкви України.

“Дорогі брати і сестри!
Сьогодні розпочався Великий Піст, під час якого православні християни через молитви, покаяння та обмеження в їжі очищують свою душу й тіло та готуються до святкування Воскресіння Христового.
Враховуючи надзвичайні випробування, які зараз несе кожен українець через загарбницьку навалу, Православна Церква України закликає вірян виявити особливу розсудливість щодо міри тілесного посту. Піст не має нести шкоди здоров’ю. А оскільки під час війни ми не завжди вільні у виборі свого раціону та продуктів, які є під рукою, маємо виходити з наявних можливостей.
Піст – це не тільки тілесні обмеження, найперше він є особливим часом для душі. Це час молитви, покаяння і добрих справ. І хоча в час війни нам складно дотримуватися посту тілесного – зараз кожен із нас може виявити усе найкраще у собі через співчуття й добрі вчинки, на які благословляє нас Господь.
Тож, брати і сестри у Христі, нині закликаємо вас до благодіянь на славу Божу, і молимося про справедливий мир для України. Віримо, що в мирі й радості всією родиною помісної Української Православної Церкви зустрінемо світле свято Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа”.