У Скнилові відбудеться незвичайне святкування храмового празника Преображення

Парафія Преображення Господнього, що в с. Скнилів, запрошує відсвяткувати храмовий празник і зібрати кошти на придбання дрону для 125-ї бригади ТРО. Про це повідомляє адміністратор парафії у її фейсбук-групі.

Розпочнеться святкування із Вечірні напередодні, що буде звершена о 19:00 у п’ятницю. У день празника буде звершена Божественної Літургія о 12:00, після якої відбудеться благословення фруктів.

«Цього року це буде другий празник посеред війни. Святкуємо його в молитві, надії і спільній боротьбі за перемогу і справедливий мир. Цей день має бути виявом нашої віри, єдности з Богом і надійної опори для наших захисників на фронті. В цей день будемо просити у Бога перемоги і захисту для воїнів і спільно зробимо свій внесок у перемогу», – підкреслює адміністратор парафії Преображення о. Тарас Байцар. 

Мистецька частина свята буде особливою. Долучаться до святкування львівський співак Юрій Йосифович та тріо семінаристів «Veritas». «Це і є наш “духовний фронт” – пізнати українське і дати йому силу розквітнути. За це, в не в останню чергу, і йде наша війна», – зазначають організатори.

Ціль свята – зібрати кошти на придбання дрону для 125-ї бригади ТРО, для підрозділу скнилівчанина Ярослава Мандзюка. Збірка пройде у партнерстві з благодійним фондом «Пташки перемоги».