Завтра у Соборі св. Юра освятять рідкісну ікону Матері Божої Неустанної Помочі

У суботу, 4 липня, напередодні свята Матері Божої Неустанної Помочі, у Архикатедральному Соборі св. Юра освятять рідкісну ікону Богородиці.  Освячення звершать на подвір’ї біля храму. Про це повідомив настоятель Архикатедрального Собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик. І додав, що усі карантинні обмеження і дистанцію дотримуватимуть:

Напередодні свята Матері Божої Неустанної Помочі у суботу, буде правитися  Вечірня з Литією.   Початок о 18:00. Опісля Митрополит освятить цю ікону. На ній Богородиця зображена на повний зріст, а це рідкість.  Виконаний образ священиком і іконописцем о. Євгеном золотою мозаїкою. О. Євген навчався цієї майстерності у Італії.

 Колись до мене підійшов директор Львівського вокзалу  і сказав, що хотів би встановити фігуру Пресвятої Богородиці. Я кажу: “Чому фігуру? Ми є східного обряду, то має бути ікона”. І я надихнув директора Львівського вокзалу, що це має бути ікона з мозаїки. І так сталося. Коли о. Євген вже виклав цю ікону з мозаїки,але чомусь не довзолили встановити на першому місці призначення”,– розповів о. Роман Кравчик.

Додамо, що починаючи із неділю, у Соборі святого Юра запрошують долучатися упродовж 9-ти днів до молінь перед цією рідкісною іконою.

Детальніше читайте тут.