У Соборі св. Юра виставили для почитання гріб з мощами святого Шарбеля та розпочали моління дев’ятниці

Сьогодні, у вівторок 2 березня, в Архикатедральному соборі св. Юра з благословення Архиєпископа і Митрополита Львівського Високопреосвященнішого Ігоря виставили до почитання гріб з мощами святого Шарбеля та розпочали  моління дев’ятниці. 

Немає опису.

Про це у коментарі Духовній величі Львова розповів настоятель Архикатедрального собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик. 

“Маємо в нашому  соборі мощі з Лівану від гробу св. Шарбеля. Сам гріб є подорожуючим по світі. В ньому лежить права рука св. Шарбеля. Перед Львовом ці мощі були в Закарпатті. Ідея привести до собору мощі з’явилася в час мого паломництва до Лівану. Там ми засвідчили, що хочемо, щоб цей подорожуючий гріб прибув до Львова”, – розповів священник. 

“Від сьогоднішнього дня ми розпочали дев’ятницю до св. Шарбеля. Відтак 9 днів підряд будемо молитися до святого за всіх мешканців нашого міста і за Україну. Будемо просити, щоб Бог зменшив тягар пандемії та інших захворювань перед гробом святого Шарбеля”, – додав він.

Сам гріб з  мощами  перебуватиме в Соборі впродовж дев’яти днів. 

У будні дні —  о 10:00:, у суботу — о 9:00, у неділю — об 11:00
▪️Божественна Літургія за оздоровлення;
▪️ Молебень до св. Шарбеля;
▪️ окроплення свяченою водою;
▪️мирування миром, привезеним з Лівану, з гробу св. Шарбеля.
 

За словами настоятеля Архикатедрального собору, до святого Шарбеля приходили люди з різними потребами. Більше знаємо його як цілителя недужих, особливо важкохворих, особливо онкологічнохворих. Деякі описи нам розповідають, що св. Шарбель був помічний при непорозуміннях в сім’ях. До нього часто молять про успіх дітей, за добру працю. Він має дуже широку Божу благодать допомогти людині, яка до нього звертається. Але найбільше залежить від нашої особистої віри і молитви. Важливо себе налаштувати на віру. 

Пригадуємо також  5 порад св. Шарбеля про святість, молитву і покаяння

Підготувала Христина Кутнів