У святкуваннях на парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Львові взяв участь Генеральний настоятель монашого згромадження о.Салезіян

bk6JfbLU0JU14 жовтня у Львові в парафії Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська,175) відбулись урочистості з нагоди святкування празника. Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Після завершення Богослуження від імені Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря отцю Оноріно Пістеллато було вручено нагрудний хрест з прикрасами на знак поваги і відзначення його служіння. Свої вітання приніс і мер м. Львова, Андрій Садовий, подякувавши за працю для громади міста.

Також гостем на святкуванні був Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян о. Анхель Фернандес Артіме. Окрім святкування на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, о. Анхель відвідав Молодіжний навчальний центр, де заохотив студентів до навчання і набуття професійних здібностей. По обіді о. Анхель відвідав спільноту Салезіян у м. Винники, де відбулась спільна молитва з молоддю. Повідомляє сайт Салезіянського Згромадження, УГКЦ.

Сьогодні, 15 жовтня, генеральний настоятель відслужить літургію в сестер салезіянок та буде мати зустріч із співбратами східного і латинського обряду, які працюють в Україні. Також о. Анхель очолить введення на посаду нового провінційного настоятеля о. Кароля Маніка.