У свято Воскресіння Христового на Личакові молитовно вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового, 24 квітня 2022 року на Личаківському цвинтарі представники духовенства спільно з родинами загиблих Героїв піднесли спільну молитву. Долучилися до вшанування пам’яті Захисників України міський голова Львова Андрій Садовий із сином, а також директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.

Очолив спільну молитву єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Володимир (Груца) у співслужінні із настоятелем Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла отцем Тарасом Михальчуком, військовими капеланами.

У своєму слові до присутніх єпископ закцентував, що цьогоріч відзначаємо Великдень у складних умовах війни, але навіть цей біль не може затьмарити світла Воскресіння Христового.

“Цьогорічний Великдень є для нас святом радості серед смутку. Бо ми є люди, маємо право відчувати різні емоції, тим більше, втратили багатьох рідних, близьких. Але Великдень є все-таки Великдень, це є свято Перемоги добра над злом. І Христос є з нами, з нашим народом і йде цього року особливу спільну Пасхальну Дорогу у наших співвітчизниках, у наших Героях. Ісуса Христа вбивають, брутально катують, беруть  в полон, Його кидають до гробу, а це означає, що Він воскресає на нашій землі. Коли сьогодні зранку ми встали, пробудилися у наших храмах, нашій землі лунає Гімн на славу Христового Воскресіння і просимо Воскреслого Христа, щоби наших Героїв, наших покійних прийняв і дарував їм свої вічні обійми”.

Зазначимо, що священнослужителі здійснили окроплення могил свяченою водою і молитву на Марсовому полі, полі почесних поховань № 67, а також № 76.

Фото Романа Балука