У Винниківському храмі Воскресіння освятили новоспоруджений престол (Фото)

Yrov8TУ неділю, 4 вересня 2015 року, владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, під час свого пастирського візиту до парафії Воскресіння ГНІХ (м. Винники, вул. Шевченка 13) звершив Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення престолу.

«Погляньмо на наше життя. Ми звемось християнами, ходимо до Церкви, молимось, це нам помагає. Але чи ми ділимось тим своїм досвідом присутності Бога у моєму житті. Мабуть, ні … але кожен із вас, котрий називається християнином має нагоду говорити про Бога, де він живе, де працює чи з тими, з ким спілкується. Це не означає читати моралі, яким хтось має бути, чи когось взивати до покаяння, щоб він навернувся. Ні, це прийде потім. Найперше потрібно ділитися, розповідати про те, як Бог діє у моєму житті. І коли Господь закликає Петра, щоб він ловив людей, це значить, що потрібно ділитися з іншим людьми тим, як Бог подіяв у нашому житті… ми маємо покликання нести віру, любов. Це не покликання лише єпископів, священиків, це покликання кожного з нас. І тому, коли Бог нам щось відкрив, цим ми маємо ділитися із іншими» – наголосив у своїй проповіді до мирян Владика Венедикт.

Завершився пастирський візит єпископа словами вдячності вірних, молитвою «Боже великий єдиний», архиєрейським благословенням та спільною світлиною, на згадку про ці відвідини.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua