Учасники Львівських братських студій побували на Всеукраїнському з`їзді православної молоді

Минулих вихідних, 20-21 лютого 2016 року, у Києві відбувся щорічний Всеукраїнський з`їзд православної молоді. З благословення владики Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП, у з’їзді взяла участь делегація від Львівських Братських Студій.

З`їзд проводився в приміщенні Київської православної богословської Академії УПЦ КП при Михайлівському Золотоверхому монастирі. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Голова Синодального управління у справах молоді – архімандрит Макарій (Папіш). Відкриття з`їзду благословив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Оскільки дата заходу співпала зі спомином 2-ї річниці пам’яті героїв «Небесної сотні»,  всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять про полеглих, а хор КПБА виконав твір-реквієм “Пливе кача по Тисині”.

 

З`їзд відбувався у форматі бесіди з цікавими людьми на актуальні та наболілі для сучасної молоді теми.

Друга частина з`їзду була присвячена спілкуванню в секціях та обміну досвідом по роботі з молоддю. Учасники мали можливість поспілкуватися в секціях на теми викликів сьогодення, небезпек віртуального світу, сімейних стосунків, Православ’я серед релігійних світоглядів. Також до обговорення були запропоновані теми соціального служіння молоді і виховання дітей у недільних школах.

 

Наступного дня, у неділю, учасники з’їзду мали чудову нагоду стати свідками історичної події – відновлення Богослужінь у Софії Київській, найдавнішій святині України. Цього дня Святійший Патріарх Філарет освятив Престіл та відслужив Божесвенну Літургію у трапезному храмі Софії Київської.

На завершення з`їзду Голова Синодального управління у справах молоді УПЦ КП – архімандрит Макарій подякував усім присутнім за проведену роботу та побажав успіхів у праці на місцях. Завершився з`їзд святковим концертом від учасників.