УГКЦ провела літні християнські табори для дітей із соціально незахищених сімей

2З 30 червня по 3 серпня Комісія з питань євангелізації Львівської архиєпархії у співпраці з о. Сергієм Шваглою, адміністратором храму Христового Воскресіння Залізничного протопресвітеріату, проводила літні відпочинкові християнські табори у с. Лібухова Старосамбірського району. Повідомляє Львівська архиєпархія УГКЦ.

За сприянням допомогової організації Кindermissionwerte «Steinsinget» з м. Ахен (Німеччина), у чотирьох заїздах взяло участь понад 160 дітей із соціально незахищених сімей (сироти, напівсироти, багатодітні).

Десятиденна програма «В контакті з Богом» дала можливість підліткам переосмислити власний досвід спілкування з Богом і ближніми. Цікаві та змістовні науки, різноманітні ігри та конкурси, разом із ранковою руханкою на свіжому карпатському повітрі сприяли зміцненню здоров’я та доброго самопочуття відпочивальників.

Також в часі третьої зміни лікар сексопатолог Христина Цар–Комісар проводила лекції про статеве виховання підлітків «Тіло – храм Святого Духа». Кваліфіковані педагоги та аніматори у співпраці із парафіяльними священиками створили для дітей незабутню атмосферу добра і свята.