УГКЦ закликає прикрашати домівки на Зелені свята квітами, а не гілками дерев

1395118Напередодні християнського свята – Зіслання Святого Духа (Зелені свята), яке відзначають на п’ятдесятий день після Пасхи, УГКЦ закликає вірян озеленити свої домівки і храми квітами, а не обламувати для цього гілки дерев, а тим паче не зрубувати цілих.

Як йдеться в повідомленні на сайті Львівської архиєпархії УГКЦ, звичаєм замаювання домівок та храмів християни сьогодні, на жаль, зловживають, і він втрачає первісне своє значення, перетворюється на шкідливу, руйнівну практику, яка йде в розріз з християнським віруванням.

Адже вирубуються цілі дерева, скажімо, берізки. Натомість як альтернативу пропонується прикрашати свої домівки квітами і зеленню, вирощеними власноруч.

«Саме в такий спосіб ми свідчитимемо, що є справжніми та свідомими християнами, котрі розуміють, що світ навколо нас створений Богом, а ми покликані його зберегти…, а не знищувати», – зазначено в повідомленні.

День Святої Трійці – одне з найбільших християнських свят. Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів.

За матеріалами: zaxid.netwww.ugcc.lviv.ua