Українці Португалії передали дві карети швидкої допомоги для наших захисників

Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор звершив благословення двох автомобілів швидкої допомоги, які для Збройних Сил України передали українці із Португалії. Про це пише Львівська Архиєпархія УГКЦ.

Освячуючи карети швидких, Митрополит побажав також, щоби використовувати їх довелося якомога рідше. Зараз автомобілі вже відправлено нашим захисникам.

«Ці дві швидкі допомоги, які укомплектовані усім необхідним для надання допомоги нашим військовим на передовій, зокрема евакуаційними колясками, рятувальними термоковдрами, обладнанням для хірургії. Їх отримали завдяки надзвичайно великій праці голови Спілки українців Португалії, віце-президента Світового конгресу українців Павла Садохи. Його сестра ― професорка Катерина Островська та її чоловік Ігор Островський також доклали зусилля, щоб ці автомобілі відправили сюди. Павло Олексійович постійно наголошує, що допомагатимуть, скільки потрібно. Цього разу також передали одягу та харчів, які завеземо на в Запоріжжя для людей, які потребують допомоги», – зазначив голова Громадської організації «Український центр психології безпеки» Іван Сулятицький, доцент кафедри спеціальної освіти Львівського національного університету ім. І. Франка, колишній полковник і колишній психолог Прикарпатського округу.

«Дякуючи волонтерам 79 батальйону 102 бригади і буде виконувати свої завдання в місцях активних бойових дій. А завдячуючи старанням Благодійному фонду “Карітас Львів УГКЦ”, зокрема його голові отцеві Андрієві Синейкові та виконавчому директорові Василю Зеленку все це документально було правильно зареєстровано», ― підкреслив заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи Ярослав Могила.

Нагадаємо, раніше громади Української греко-католицької церкви в Австрії спільно купили 12 карет швидкої допомоги для потреб у гарячих точках. А оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ організував благодійну ініціативу і зібрав кошти на автомобіль для Збройних Сил України.