УКУ запрошує на конференцію, присвячену церковній дипломатії та релігійному вимірові війни

29-30 червня 2023 року в Українському католицькому університеті відбудеться міжнародна наукова конференція «Церковна дипломатія і релігійний вимір російсько-української війни».

Захід є частиною спільного дослідницького проєкту Інституту історії Церкви УКУ та Університету Нотр-Дам (США) «Релігія, релігійна дипломатія та вторгнення Росії в Україну». 

Конференції розпочнеться 29 червня о 14:00 круглим столом, на якому українські та міжнародні експерти, а також представники різних Церков обговорять проблеми, що виникають для релігійної свободи та національної безпеки України в умовах розв’язаної Росією повномасштабної війни. Робоча мова круглого столу: українська з синхронним перекладом на англійську. 
 
30 червня протягом дня триватимуть тематичні сесії, під час яких доповідачі розглянуть ідеологічні корені російської агресії, можливості церковної дипломатії, нові виклики для екуменічного діалогу, а також продискують необхідність богословського переосмислення питань війни і миру. Завершить конференцію панельна дискусія, присвячена духовно-етичним засадам майбутньої безпекової архітектури в Європі та у світі. 
 
Участь в конференції візьмуть науковці з Австрії, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Польщі, США, України та Швейцарії.  

Місце проведення: конференц-зал Центру Шептицького УКУ, 002 ауд.
Адреса: м. Львів, 79026, вул. Стрийська, 29а.
Робоча мова: англійська.
 
Програма конференції буде розіслана гостям після попередньої реєстрації.
Реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/4tjS4cgJPTHZdPYGA

Повідомив пресцентр УКУ