В автокатастрофі загинув священик Львівської єпархії УПЦ КП

15 серпня 2018 р. у автокатастрофі трагічно загинув протоієрей Ігор Михайлів, сотрудник церкви Покрови Пресвятої Богородиці при Львівському університеті безпеки життєдіяльності. Про це повідомили на офіційному сайті Львівсько-Сокальської єпархії:

1

“Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловив співчуття їмості, дітям, рідним та парафіянам і молить Бога про упокоєння спочилого, новопредставленого отця Ігоря. Вічна йому пам’ять” – йдеться у публікації.

  Наразі про обставини автокатастрофи невідомо, ця інформація уточнюється – розповів у коментарі “Духовній величі Львова” клірик Свято-Покровського кафедрального собору Львова УПЦ КП о. Артемій Бабленюк:

“Ця людина завжди була щирою відкритою, яка нікого ніколи не засуджувала, ніколи не виказувала лукавства ніякого. Це був дуже хороший священнослужитель, який займав посаду економа у Львівській православній богословській академії, був священиком при Покровському храмі. Дійсно людина з великої букви. Молодий. Йому був лише 41 рік. Єпархія вся у скорботі”.

Редакція сайту “Духовна велич Львова” висловлює щирі співчуття