В Латинському Катедральному Соборі відбулась Св. Меса Великоднього надвечір’я

2983098010906634977420462072206055o-4276e1fd7525ec1195078053b7cf288aСьогодні, 31 березня 2018 року, у Латинському Катедральному Соборі (парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, площа Катедральна, 1) відбулась традиційна Св. Меса Великоднього надвечір’я (Великодньої вігілії), яку очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Розпочалась спільна молитва з освячення вогню. До спільної молитви також долучився міський голова Львова Андрій Садовий, який привітав римо-католицьку спільноту м. Львова з Воскресінням Христовим та побажав миру, затишку і Божої опіки. До спільної молитви долучилась також дружина міського голови Катерина Кіт-Садова.

«Дякую всім за спільну молитву. Бажаю усім тут присутнім і вашим родинам благословенного і радісного переживання пасхальних дань. Нехай воскреслий Христос зміцнить нашу віру, укріпить надію, примножить любов та щедро обдарує благодаттю», – сказав Митрополит Мокшицький.

«Яким би не був темний час, завжди прийде світанок. Воскресінням Христа Бог показує свою велику любов до кожного з нас. Ідучи своєю дорогою, часто ми маємо біль, ми бачимо несправедливість, різні спокуси, але якщо з нами Бог, то завжди буде любов, завжди буде Воскресіння. Якою би не була ця дорога і що  у нас не було б на серці, Бог завжди просить нас, щоб ми були милосердними, щоб ми були добрими християнами. Тут між нами панує особлива атмосфера, ми відкрили свої серця, наповнили їх великою любов’ю. Маю прохання: виходячи з храму, ідучи додому, спілкуючись з рідними, тримаймо цю любов, ділімось любов’ю, не забуваймо про тих, кому важче. Ми мусимо їм допомогти, ми мусимо бути людьми і Божими дітьми. Бажаю багато любові і багато добра», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Джерело: сайт ЛМР