В неділю у Львові відбудуться Пасхальні місії під назвою “Новина про твоє спасіння: проголошення Керигми”

good-news-for-ip-in-mexicoЩонеділі, у  період з 23 квітня до 21 травня 2017 року, від 16:00 год. до 18:00 год., спільнота римо-католицької парафії св. Йоана Павла II проводитиме Пасхальні молитви (місії) біля фігури Матері Божої (м. Львів, Проспект Свободи, 6).

Особливістю цієї молитовної акції у Львові є те, що вона має екуменічний характер, адже участь у ній беруть й спільноти греко-католицьких парафій (св. Климентія Папи і Благовіщення) під проводом спільноти римо-католицької парафії св. Йоана Павла II. Можливо, у наступні роки такі акції відбуватимуться на різних площах, не тільки в центрі міста.

Участь у них беруть парафіяни та гості парафії.

Цієї неділі, 7  травня 2017 року, о 16:00 год., розпочнеться зустріч на тему “Новина про твоє спасіння: проголошення Керигми”.

Новина про твоє спасіння: проголошення Керигми.

Довідка

Що таке Керигма? З грецької означає “проголошення, звіщання”. Для цього проголошування Апостоли і учні віддали все своє життя. Керигма – це більше, аніж принесення якійсь інформації. Це приненсеня новини, яка змінює все. Під час війни, коли злякані люді у місті почули, що надходять визволителі, саме цієї новини їм вистачило, щоб радіть навіть у неволі. Керигма, котра проголошується, доторкає більше, аніж наш розум, але все наші життєві ситуації. Добру новину можна відкинути або прийняти, тоді досвідчуємо її сили.

Проголошення Керигми буде підтверженне свідоцтвами осіб, котрі досвідчили  – в свої слабкоцях –  як  Добра Новина торкається їх в конкретній життєвій ситуації.

Наступні зустрічі:

14.05.2017 – Проголошення Євангелії та заклик до навернення!

21.05.2017 – Чим є Церква? Який твій досвід Церкви?