В Нідерландах відбулася зустріч голів та членів клубів МастерПіс

3З 1 по 6 вересня 2017 року в Нідерландах пройшла щорічна конференція-тренінг MasterPeace Bootcamp, в роботі якої взяли участь представники із понад 40 країн світу. Україну представляли Олена Зінченко – керівник Київського MasterPeace Клубу, організованого на базі Центру Соціальних і Культурних Інновацій та Тарас Дзюбанський – лідер Львівського MasterPeace Клубу, створеного Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу Лібертас.

Головна ідея міжнародного миротворчого руху MasterPeace – надихнути людство на використання талантів і енергії для побудови миру та єднання, для досягнення більш стійкого миру і мінімізації соціальних і військових конфліктів.

В рамках цієї конференції в м. Утрехті відбувся 4-й Конгрес «Великі Уми», в центрі уваги якого опинилися деякі з найскладніших та найважливіших світових проблем. Основні доповідачі і 20 паралельних семінарів сконцентрувалися на трьох цілях стійкого розвитку: освіта, інклюзивні спільноти, мир і справедливість. Серед спікерів виступили: колишній головнокомандувач голландських збройних сил Пітер Ван Ум і лідер MasterPeace руху Aaрт Бос. У конференції взяли участь популярні голландські музиканти, такі як Діггі Декс і ВанВельцен.

За підсумками роботи MasterPeace Bootcamp, разом з іншими Регіональними групами партнерства, була створена Регіональна група Східного Партнерства MasterPeace, куди увійшли 5 країн: Україна, Польща, Грузія, Німеччина, Данія. Участь України в таких знакових і глобальних заходах світового значення дуже важлива, особливо зараз, коли формується новий імідж країни та шукаються нові підходи до вирішення проблеми конфліктів, примирення та миротворчих місій.

Підготувала: Олена Зінченко, Київ