В ПЦУ обговорюють видання нового українського перекладу Біблії

Блаженніший Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, обговорив із представниками Українського Біблійного товариства потребу видання нового професійного перекладу Святого Письма. Про це пише сайт ПЦУ.

1 лютого 2023 року Митрополит Епіфаній зустрівся з генеральним секретарем Українського Біблійного товариства Олександром Бабійчуком, віцепрезидентом УБТ протоієреєм Василем Луцишиним та заступником голови товариства Анатолієм Райчинцем. Обговорюючи необхідність духовної підтримки суспільства, зокрема через видання та розповсюдження Слова Божого, проговорили необхідність видання нового українського перекладу Біблії. Як зазначають, цей переклад Священного Писання, який здійснило Українське Біблійне товариство зі залученням фахівців у цій галузі, завдяки дотриманню високих професійних стандартів та повній відповідності традиції Православної Церкви отримав міжнародне визнання та наразі може вважатися найкращим в Україні.

«Донесення Слова Божого є однією з місій Церкви і це вкрай важливо у час важких випробувань, які зараз проходить наш народ. Я переконаний, що цей якісно виконаний переклад Біблії рідною мовою стане натхненням та джерелом духовних сил для усіх, хто любить Бога та Україну. Окрім того, цією дійсно історичною працею ми стверджуємо, що віра на нашій землі не лише не згасає, а активно зростає, зокрема, завдяки молодому поколінню українців, які мають потребу у такому перекладі», – зазначив Предстоятель ПЦУ.