В Україні у травні стартує міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні

polozhennya-CopyУ травні відбудеться міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні, присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому, рівноапостольному Володимиру Великому та святим мученикам Борису і Глібу. Конкурс буде проводитися у два тури: єпархіальний та патріарший. На рівні Львівської архиєпархії змагання відбудеться 16 травня 2015 року у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Організатори ставлять перед собою мету популяризувати сучасну християнську пісню, а також пропагувати християнські цінності мистецькими засобами (звіщення Доброної новини через пісню). Однією з головних ідей цього конкурсу – це підтримання духовного зв’язку та взаємозбагачення українців – християн у всьому світі; відкрити нові таланти та популяризувати християнську пісню серед молоді. Конкурсантам пропонують співати не лише відомі твори, а й авторські пісні.

До участі у конкурсі запрошуються діти з України та закордону:

1 вікова категорія – 7-9 років;
2 вікова категорія – 10-13 років;
3 вікова категорія – 14-17 років

Делегувати на конкурс потрібно по одному конкурсанту від протопресвітерату для кожної вікової категорії.
Заявку потрібно подати до 20 квітня 2015 року.

Довідка:

Міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця» започаткований у 2002 році Божому з ініціативи голови Патріаршої Катехитичної Комісії УГКЦ, с. Луїзи Цюпи, СНДМ.

Детальніша інформація про конкурс та необхідні документи розміщені на Інтернет-сторінці Патріаршої катехитичної комісії: pcc.ugcc.org.ua

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua