Василіяни запевняють, що не отримували винагороди за зйомки скандального кліпу

Отці Василіяни попросили вибачення за невторопність ченців та запевнили, що не отримали жодної матеріальної вигоди через зйомки скандального відеокліпу «Серце» за участі Сергія Жадана та Христини Соловій в храмі св.Андрія у Львові.

Текст повідомлення про це з’явився сьогодні на сторінці Василіяни-Провінція Найсвятішого Спасителя в Україні.

Причиною публічною заяви монахів стала реакція на зйомки скандального відеокліпу в храмі св.Андрія у Львові, яким опікуються отці Василіяни.

«Отці Василіяни Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні залишаються вірними у служінні Слова Божого та Святих Тайн у Католицькій Церкві, не зважаючи на судження, поширені через суспільні комунікації внаслідок виходу музичного відеокліпу 20.10.2023 р.», — йдеться в заяві.

«Ми не бажали отримати, і не отримали, жодної матеріальної винагороди за відеозйомки у храмі св. Андрія», — наголосили монахи.

Також читайте: Парафія св. Андрія у Львові просить видалити скандальний кліп, знятий в їхньому храмі

Разом з тим отці Василіяни зазначили, що не легковажать «Богооб’явленою правдою про людину, створену чоловіком і жінкою (Катехизм Католицької Церкви, nn. 2331-2400)», вочевидь відкидаючи невиправдані закиди на толерантне ставлення ченців до пропаганди ЛГБТ (в кліпі цілуються лесбійки).

«Отці Василіяни від початку докладають зусиль, щоби не сіялася зневіра та зневага між людьми внаслідок невторопності наших ченців — через це ми просимо вибачення», — йдеться у повідомленні.

Також читайте: У Львівській архиєпархії УГКЦ дали поради щодо зйомок в храмах

Ігор Загребельний: «Християни без відчуття сакрального втрачають вертикаль»