Великдень для захисників: Волонтерський простір DoBro з гаївками побував на Сході та Півночі України

Волонтерський простір DoBro здійснив традиційну Великодню поїздку на Схід України. Про це волонтери написали на своїй фейсбук-сторінці.

Гаївки на Сході та деокупованих територіях Півночі України відбулися 20-25 квітня – волонтери вирушили у декількох напрямах. Одна з команд побувала Куп’янському районі Харківської області, тут відвідала декілька місць, де спілкувалася і водила гаївки з військовими та місцевими жителями. Окрім того, волонтери відвідали монастир Згромадження сестер святого Йосифа у Харкові та зустрілися із владикою Василем, екзархом Харківським УГКЦ. Далі побували на Донениччині.
 
 
Інша команда волонтерів у цей час відвідала Чернігівщину, де на парафії святого Юрія Побідоносця УГКЦ у Чернігові разом з отцем Романом Гридковцем провела великодні забави, майстер-клас та гаївки для дітей і дорослих. 
 
«Це був особовий час світла та добра, радості та пережиття Великодніх свят!
Дякуємо, усім хто приймав нас у своєму домі на нічліг, хто підтримував та допомагав нам у цій нелегкій дорозі. Радіємо, що за більше аніж 1000 км є люди, які завжди готові нас прийняти та стали дуже близькими для нас!» – пишуть волонтери і висловлюють подяку всім, хто доєднався до Великодніх гаївок та творення добра у цей нелегкий для всіх час.
 
Волонтерський простір DoBro діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ з березня 2016 р. Духівник простору – о. Мар’ян Мисяковський.
 
Основна мета проєкту – праця на сході України, а з початком повномасштабної війни також і допомога ВПО та активне волонтерство у Львові.
 
Цілі і завдання:
– Допомога військовим, сім’ям в тяжких життєвих обставинах, сиротам, дітям.
До 2022 року – Львівщина і Донеччина: Костянтинівка, Мирноград, Торецьк, Новодонецьк, Красногорівка тощо.
– З 2022 року – проведення таборів для дітей на деокупованих територіях – Київщина, Чернігів, допомога священникам УГКЦ.
– У партнерстві з іншими організаціями допомога ВПО
 
Волонтерський простір регулярно здійснює благодійні заходи та відвідує деокуповані території. Цьогоріч волонтери вже встигли побувати з колядою на Сході України – така поїздка стала дев’ятою в досвіді спільноти.