Вервиця «працює» – запевняє сестра Люсія з Фатіми та пояснює, чому

Вервиця (Розарій) «працює»! Чому? Дамо слово сестрі Люсії. Адже до неї у Фатімі говорила Богородиця!

Сестра Люсія з Фатіми про вервицю

26 грудня 1957 року отець Августин Фуентес з мексиканської єпархії Веракруз мав довгу розмову зі сестрою Люсією. Він був віцепостулятором беатифікаційних процесів Якинти та Франциска Марто, двоюрідних сестри та брата Люсії, які також бачили Пресвяту Богородицю.

Після зустрічі зі сестрою Люсією священник передав слова монахині «з повною гарантією автентичності та з необхідним єпископським схваленням, у тому числі єпископом Фатіми».

Також читайте: Запросіть святого помолитися з вами вервицю

Сестра Люсія і о.Августин Фуентес. Фото: sisterlucytruth.com

Ось що сказала монахиня:

«Зверніть увагу, священнику, що в ці останні часи, які ми переживаємо, Богородиця надала нової дієвості молитві Розарію. Дала нам цю дієвість таким чином, що немає жодних проблем, тимчасових чи духовних, якими б складними вони не були, у нашому особистому житті, у житті наших сімей, у світі чи монаших згромадженнях, і навіть в історії народів та націй, яких би не розв’язав Розарій (вервиця).

Я заявляю, що немає такої складної проблеми, яку не міг би вирішити Розарій. Завдяки вервиці ми спасемося. Освятимося. Потішимо Господа Ісуса і здобудемо спасіння для багатьох душ».

Підсумовуючи: Вервиця «працює»!

Джерело

Також читайте: Отець Іван Гнатюк: «Я кажу, що це є “Молитовна Армія”»

Блаженний Гонорат: Не знаєш, яке рішення прийняти? Молись Розарій