Військові капелани УГКЦ пройшли курси з тактичної медицини

wide_09-19У понеділок, 19 вересня 2016 р., військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ отримали сертифікати, які підтверджують успішне завершення тренінгу з тактичної медицини «Курс бійця рятувальника» ГО «Захист патріотів». Документи підписані доктором Уляною Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України та директором ГО «Захист патріотів».

Минулого року, 15-16 грудня, військові священики проходили вишкіл з основ тактичної медицини, який для них організувала ГО «Захист патріотів». Тренінг відбувся у м. Києві в рамках IX Всеукраїнського з’їзду військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви, участь у якому також взяли душпастирі Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, священнослужителі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Курс включав теоретичні елементи, демонстрації навичок, розбір відеоматеріалів, практичні відпрацювання алгоритму надання першої домедичної допомоги із використанням манекенів та тренувальних матеріалів, спеціалізованих та імпровізованих засобів надання першої домедичної допомоги.

Навчання проходило в повному спорядженні в умовах і ситуаціях, максимально наближених до реальних. Тому капелани могли на практиці застосувати отримані теоретичні знання щодо огляду постраждалого і надання необхідної першої допомоги на полі бою.

Джерело: «Католицький Оглядач».