Вірян закликають молитися 30-денну молитву до святого Йосифа за християнські родини з нагоди його року

Про це повідомив о. Йосафат Бойко. Також всі охочі можуть отримати спеціальні буклети із текстом молитви,звернувшись за вказаною електронною адресою.

“Папа Франциск проголосив 2021 рік «РОКОМ СВЯТОГО ЙОСИФА» у Католицькій Церкві з нагоди 150-літнього Ювілею від дня проголошення Святого Йосифа Покровителем Вселенської Церкви.
Ціллю цього року є пізнати особу Святого Йосифа і наслідувати Його чесноти любові Бога і ближніх, жертовного служіння ближнім, простоти, тиші, умалення, терпеливості. Цей Святий є покровителем кожної християнської родини і всіх робітників.
Святий Йосиф удостоївся благодаті стати Обручником Діви Марії та Опікуном Дитятка-Ісуса. Також Святійший Отець закликав протягом цього року особливо молитися за родини.
Отже, протягом цього року заохочуємо всіх:
1. Побожно молитися 30-денну молитву до Святого Йосифа у своїх наміреннях приватних та наших спільних – парафіяльних, а також в наміреннях Папи Франциска і нашого Патріарха Святослава;
2. Протягом 40 днів, від Різдва Христового, 7 січня і аж до Стрітення Господнього, 15 лютого молитися особисто і в родинах за християнські сім’ї в таких наміреннях:
– щоб родини були міцними;
– щоб молоді люди серйозно готувалися до подружнього життя, пізнаючи одне одного, зберігаючи дошлюбну чистоту і не жили спільно, «на віру», без Таїнства Вінчання;
– щоб одружені пари шанували, любили одні одних і терпеливо зносили немочі своїх подругів, прямуючи до Царства Небесного;
– щоб християнські подружжя були відкриті до прийняття і народження діточок і до їхнього виховання у християнському дусі і втікали від спокуси вчинити аборт;
– щоб християнські подруги, які переживають спокуси розлучення, зверталися за допомогою до Господа Бога і до Святої Матері Церкви – молилися, сповідалися і причащалися.
3. Молитися спільно вервицю в родині чи між нареченими.
P.S. Хто би бажав отримати такі чудові буклети з молитвою, можна написати в приват josafatboyko@ive.org”