Владика-номінант Степан Сус: “Я би хотів усім своїм життям проповідувати про Боже Милосердя”

У неділю, 12 січня 2020 року об 11.00 год. в Києві у Патріаршому соборі Воскресіння Господнього УГКЦ відбудеться  Архиєрейська хіротонія (свячення) на Куріяльного єпископа Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зіґріса о. Степана Суса. Напередодні, поїздки до столиці, майбутній наймолодший єпископ світу розповів,що відчуває зараз і яку мету ставить перед собою у новому служінні.

“Звичайно, складно залишати місця, де ти виріс, жив, служив і робив те, що мав робити. Але приходить час, коли треба йти далі. Господь кличе до нових завдань у Церкві. Я вірю у те, що я зможу чимось послужитися Богові і людям, там, де я буду служити, допомагаючи Главі Церкви,у Курії  Верховного Архієпископа УГКЦ. І мій девіз, який я обрав, як єпископ, є слова апостола Павла, де говориться: “Бог багатий милосердям”. Я би хотів усім своїм життям проповідувати про Боже Милосердя, Божу любов,  доброту до кожного з нас. І я думаю, що буду старатися це робити кожен день, щоб всі люди, які десь потребують уваги, любові, доброти. відчували, що Бог їх любить.  Я сподіваюся, що мені це вдасться зробити. Ще багато років переді мною. На пенсію єпископи ідуть у 75 років”.

Також владика-номінант Степан Сус висловив свої побажання для кожного у цей Різдвяний час: 

“Хочу побажати усім нам, щоб у святі Різдва Христового, ми були огорнуті Божою ласкою, благодаттю, Божою любов’ю, тими світлими речами, яких нам часто не вистачає і щоб ми відчували себе любленими, потрібними у цьому світі, бо кожен з нас є особливий і  має якийсь особливий дар, і так важливо, щоб ми відчули, що ми є цінними. Бо Господь приходить у наше життя , бере людське тіло,  для того, щоб  говорити про цінність, про важливість, про гідність , неповторність кожного з нас. І коли ми є разом з Ним, ми вартість свою збільшуємо і маємо силу долати виклики життя. Бажаю всім нам, щоб ми завжди чули себе дооціненими Богом, людьми і були щасливими. Бо Господь хоче, щоб кожен з нас був щасливим”.

Використано матеріали ефіру Вікторії Мацькович із владикою-номінантом Степаном Сусом, який вийшов на інтернет-сторінці “Львівського радіо”.