Владика Степан Сус: “Покликання УКУ робити людей іншими, кращими”

Сьогодні, 1 лютого 2020 року в Українському Католицькому університеті у Львові відбулися зимові випускні урочистості. Архиєрейську Божественну Літургію у храмі св. Софії Премудрості Божої очолив Владика Степан Сус, який є випускником УКУ. У своєму слові до студенства він зауважив:

“Сьогодні, виходячи з цих стін, ви вже є іншими. Це покликання УКУ – робити людей іншими, кращими, здатними до чогось особливого.
У житті є моменти, коли ви будете сумніватися у зробленому колись виборі, є ситуації, коли дипломи можуть мало означати, а треба давати собі раду, вміти давати правильні відповіді на життєві виклики.
У цих обставинах не бійтеся ще раз і ще раз відкривати ваш диплом, який ви сьогодні отримаєте. Гляньте, що там написано Український Католицький Університет! Це має бути для вас заохотою не боятися йти вперед, не боятися бути іншими, гордитися тим, що Бог дав нам можливість і шанс виховуватися у цих стінах “

Також до випускників зверталися з вітальними промовами керівники програм, декани, ректор Духовної семінарії о. д-р Ігор Бойко, отець-ректор Богдан Прах та запрошений промовець, друг  університету, топ-менеджер з реалізації проектів “розумного міста”, координатор розробки технологій безпеки та захисту приватних даних у компанії IBM Стівен Руссо.

Джерело: фб-сторінка УКУ 

ФОТО УКУ