Владика Володимир до молоді: “Сідайте разом з Ісусом до столу”

Такими словами звернувся до молоді владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, під час проповіді у Квітну неділю в Архикатедральному Соборі св. Юра.

“Сьогодні ми дивимося також з вдячністю на молодь”, – наголосив єпископ. 

Владика Володимир зауважив, що молодий вік – це час пошуку і період особливої творчості й вибору покликання.

“Молоде, сідайте разом з Ісусом до столу. Беріть участь у Євхаристійній трапезі. Позаяк це є гарантія життя і радості. Радісним юнаком чи дівчиною є дуже важко маніпулювати. Дуже надіюся, що під час карантину ви сумуєте за храмом і Євхаристією. Хоча можете її приймати зараз у духовний спосіб”, – звернувся архиєрей до молоді.

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії звернув увагу на те, що  існує спокуса чи небезпека змусити молодь мовчати. Маємо чимало способів знечулити і приспати молодь, щоб вона не ставила запитань, нічого не вимагала і жила собі в якомусь своєму віртуальному світі. Тобто сліпо йшла у своє майбутнє.

“Молоде, – звернувся  архиєрей, – коли панує несправедливість чи якісь інші моральні злочини ви не маєте мовчати! Бо в цей момент крадуть ваше майбутнє і перспективу. Тобто вас штовхають до гробу ще за життя”.

“Молодь є творча, часом наївна і вразлива на розчарування, має багато ініціатив. Молодь любить мріяти і щось планувати”, – сказав він.

“Цього року у своєму посланні до молоді на Квітну неділю Блаженніший Святослав заохотив вас  запросити Христа у свої мрії. Зробіть це!”, – пригадав і закликав єпископ.

“Відкрийте Христу всю ширину свого серця, а Він поведе у це невідоме завтра, за яким світить сонце Великоднього ранку”, – на завершення свого слова попросив архиєрей.